Besøksstatistikk for Velledalen -der folk trivst er alt muleg
Besøkende idag: 63   Totalt siden Mandag 3. desember 2007: 842831   Gjennomsnitt pr dag: 209.35

Mest populære ukedag:
Søndag 16.2%
Mandag 14.8%
Tirsdag 14.4%
Torsdag 14.1%
Onsdag 14.0%
Fredag 13.5%
Lørdag 12.9%
      
Nettleser:
Netscape 6 57.9%
Explorer 7 8.6%
Explorer 8.3%
Mozilla Firefox 7.9%
Explorer 9 5.9%
Explorer 8 4.2%
Opera 3.8%
Explorer 6 1.9%
Ukjent 0.9%
Netscape 4 0.2%
Chrome 0.2%
Opera 8 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 4 0.0%
Explorer 3 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 22.2%
Macintosh 15.1%
Windows XP 14.9%
Windows Vista 14.0%
Windows NT 4 12.0%
Ukjent 7.2%
Linux 6.9%
Windows 95 5.9%
Windows Server 1.3%
Windows 98 0.3%
Windows 2000 0.1%
Windows 10 0.1%
Windows ME 0.0%
Unix 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 28.6%
1280x800 12.1%
1366x768 11.1%
768x1024 9.7%
1024x768 5.3%
1680x1050 4.2%
1920x1080 4.2%
1440x900 4.0%
1280x1024 2.8%
1600x900 1.9%
320x480 1.7%
320x568 1.4%
1920x1200 1.2%
480x800 0.9%
360x640 0.8%
1280x720 0.8%
1400x1050 0.5%
720x1280 0.5%
1152x864 0.5%
1024x600 0.4%
1093x614 0.4%
1280x768 0.3%
320x396 0.3%
360x592 0.3%
1518x853 0.3%
1024x819 0.3%
1280x960 0.3%
1024x640 0.2%
2560x1440 0.2%
1249x702 0.2%
1438x808 0.2%
1301x731 0.2%
1536x864 0.2%
1192x670 0.1%
800x1125 0.1%
800x1220 0.1%
1600x1200 0.1%
1360x768 0.1%
800x1182 0.1%
1005x696 0.1%
800x1280 0.1%
320x534 0.1%
1067x600 0.1%
375x667 0.1%
1191x670 0.1%
1188x668 0.1%
2112x1320 0.1%
1080x1920 0.1%
1536x960 0.1%
800x1130 0.1%
800x600 0.1%
1242x698 0.1%
540x960 0.1%
1441x810 0.1%
1024x738 0.1%
800x1183 0.1%
1607x904 0.0%
800x1232 0.0%
800x1422 0.0%
800x1000 0.0%
1252x704 0.0%
1272x708 0.0%
1152x720 0.0%
1472x828 0.0%
800x335 0.0%
1364x768 0.0%
720x1184 0.0%
1251x726 0.0%
1280x962 0.0%
800x480 0.0%
1251x694 0.0%
1140x641 0.0%
1429x893 0.0%
800x1003 0.0%
1821x1024 0.0%
640x360 0.0%
1051x591 0.0%
701x394 0.0%
414x736 0.0%
800x1138 0.0%
1311x737 0.0%
1882x1059 0.0%
800x570 0.0%
800x1333 0.0%
1016x703 0.0%
1229x768 0.0%
800x359 0.0%
1280x752 0.0%
979x550 0.0%
240x320 0.0%
1113x668 0.0%
1272x967 0.0%
320x488 0.0%
1313x738 0.0%
1138x640 0.0%
1541x899 0.0%
480x854 0.0%
1525x857 0.0%
800x1289 0.0%
991x793 0.0%
1228x691 0.0%
1344x840 0.0%
403x716 0.0%
942x530 0.0%
1396x785 0.0%
1707x960 0.0%
1016x708 0.0%
800x926 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
800x443 0.0%
800x1207 0.0%
384x592 0.0%
240x266 0.0%
800x1200 0.0%
598x360 0.0%
800x1038 0.0%
2133x1200 0.0%
1991x1244 0.0%
320x240 0.0%
936x549 0.0%
1200x675 0.0%
1391x783 0.0%
2102x1182 0.0%
1219x686 0.0%
1440x960 0.0%
1012x569 0.0%
1257x785 0.0%
1005x703 0.0%
1320x825 0.0%
762x447 0.0%
600x976 0.0%
1018x566 0.0%
1772x1108 0.0%
768x956 0.0%
400x640 0.0%
1069x855 0.0%
1124x635 0.0%
1200x750 0.0%
2048x1152 0.0%
1684x947 0.0%
1016x713 0.0%
1144x804 0.0%
1143x857 0.0%
1708x960 0.0%
1951x1097 0.0%
1170x936 0.0%
480x320 0.0%
1080x1776 0.0%
1688x949 0.0%
282x381 0.0%
1760x990 0.0%
800x492 0.0%
1120x700 0.0%
1171x658 0.0%
1463x823 0.0%
840x525 0.0%
1280x819 0.0%
1280x934 0.0%
2560x1024 0.0%
853x683 0.0%
881x495 0.0%
819x614 0.0%
480x241 0.0%
994x1516 0.0%
1058x595 0.0%
854x358 0.0%
980x1577 0.0%
1338x792 0.0%
1336x751 0.0%
1725x970 0.0%
1787x1005 0.0%
980x1556 0.0%
1231x692 0.0%
800x402 0.0%
1078x808 0.0%
1829x1029 0.0%
1024x614 0.0%
1080x675 0.0%
800x1270 0.0%
1214x711 0.0%
1229x737 0.0%
1251x722 0.0%
800x336 0.0%
988x1389 0.0%
1080x633 0.0%
600x1024 0.0%
1422x1138 0.0%
320x570 0.0%
360x598 0.0%
383x638 0.0%
1005x726 0.0%
1157x651 0.0%
1272x966 0.0%
1786x1005 0.0%
1350x1080 0.0%
800x1015 0.0%
1143x643 0.0%
1524x857 0.0%
403x671 0.0%
1017x572 0.0%
1024x576 0.0%
3072x768 0.0%
800x927 0.0%
1525x858 0.0%
314x202 0.0%
1001x563 0.0%
1259x649 0.0%
1680x945 0.0%
2025x1139 0.0%
1352x708 0.0%
390x693 0.0%
800x1360 0.0%
386x643 0.0%
800x390 0.0%
1041x585 0.0%
768x1280 0.0%
85x68 0.0%
1024x721 0.0%
1362x766 0.0%
1477x831 0.0%
1843x1037 0.0%
1875x1055 0.0%
234x280 0.0%
533x295 0.0%
1117x838 0.0%
1185x667 0.0%
1229x983 0.0%
1251x683 0.0%
1272x964 0.0%
1619x910 0.0%
1912x1020 0.0%
371x619 0.0%
800x687 0.0%
800x853 0.0%
1024x708 0.0%
1031x1316 0.0%
1239x697 0.0%
534x320 0.0%
683x384 0.0%
953x572 0.0%
1084x609 0.0%
1365x1024 0.0%
800x356 0.0%
911x512 0.0%
1032x645 0.0%
1097x617 0.0%
1259x950 0.0%
1429x1143 0.0%
1506x941 0.0%
1676x943 0.0%
3840x1080 0.0%
480x762 0.0%
527x296 0.0%
800x1060 0.0%
828x465 0.0%
1000x702 0.0%
1143x670 0.0%
1280x958 0.0%
1461x913 0.0%
2143x1340 0.0%
800x1074 0.0%
800x398 0.0%
997x561 0.0%
1088x614 0.0%
1120x840 0.0%
1164x655 0.0%
1229x922 0.0%
1530x816 0.0%
1600x1000 0.0%
300x410 0.0%
320x377 0.0%
342x125 0.0%
601x962 0.0%
800x1148 0.0%
853x480 0.0%
894x524 0.0%
980x1228 0.0%
1011x758 0.0%
1259x940 0.0%
1280x994 0.0%
1286x723 0.0%
1400x988 0.0%
1728x972 0.0%
176x165 0.0%
176x180 0.0%
313x522 0.0%
800x399 0.0%
960x600 0.0%
1115x697 0.0%
1176x664 0.0%
1259x728 0.0%
1259x923 0.0%
1584x990 0.0%
1613x1008 0.0%
1647x974 0.0%
252x421 0.0%
720x1230 0.0%
800x1131 0.0%
800x378 0.0%
800x389 0.0%
800x401 0.0%
800x448 0.0%
819x480 0.0%
975x731 0.0%
980x1495 0.0%
0x0 0.0%
1080x810 0.0%
1130x800 0.0%
1146x645 0.0%
1170x702 0.0%
1227x690 0.0%
1259x696 0.0%
1376x860 0.0%
1408x792 0.0%
1466x916 0.0%
1655x974 0.0%
240x268 0.0%
320x455 0.0%
412x732 0.0%
421x156 0.0%
480x853 0.0%
800x1184 0.0%
800x400 0.0%
800x469 0.0%
976x549 0.0%
1007x519 0.0%
1010x708 0.0%
1024x1280 0.0%
1024x700 0.0%
1170x854 0.0%
1251x714 0.0%
1261x675 0.0%
1292x808 0.0%
1324x745 0.0%
1350x844 0.0%
1422x800 0.0%
1768x992 0.0%
1776x1000 0.0%
1778x1000 0.0%
274x457 0.0%
320x384 0.0%
320x533 0.0%
731x585 0.0%
800x391 0.0%
800x495 0.0%
800x573 0.0%
800x578 0.0%
91x91 0.0%
922x691 0.0%
933x700 0.0%
960x540 0.0%
990x694 0.0%
1024x691 0.0%
1024x696 0.0%
1024x742 0.0%
1067x683 0.0%
1067x800 0.0%
1144x808 0.0%
1239x944 0.0%
1259x936 0.0%
1272x660 0.0%
1280x949 0.0%
1280x977 0.0%
1402x877 0.0%
1410x793 0.0%
1477x923 0.0%
1486x929 0.0%
1608x1005 0.0%
1655x962 0.0%
1655x966 0.0%
1655x972 0.0%
1707x1067 0.0%
1755x1097 0.0%
1772x997 0.0%
2021x1137 0.0%
234x320 0.0%
240x273 0.0%
2775x1560 0.0%
320x473 0.0%
320x508 0.0%
351x623 0.0%
568x320 0.0%
640x480 0.0%
800x1065 0.0%
800x1090 0.0%
800x1205 0.0%
800x299 0.0%
800x415 0.0%
800x718 0.0%
915x643 0.0%
1024x712 0.0%
1053x790 0.0%
1075x604 0.0%
1084x813 0.0%
1105x622 0.0%
1132x791 0.0%
1137x864 0.0%
1148x718 0.0%
1152x870 0.0%
1198x674 0.0%
1200x1600 0.0%
1200x676 0.0%
1204x678 0.0%
1214x910 0.0%
122x125 0.0%
1250x781 0.0%
1253x705 0.0%
1259x726 0.0%
1259x946 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1265x729 0.0%
1265x951 0.0%
1280x664 0.0%
1280x854 0.0%
1344x696 0.0%
1393x958 0.0%
1400x970 0.0%
1432x808 0.0%
1475x829 0.0%
1490x838 0.0%
1527x955 0.0%
1592x1135 0.0%
1656x960 0.0%
1676x1047 0.0%
1728x1080 0.0%
1851x1018 0.0%
1867x1167 0.0%
1896x1067 0.0%
216x340 0.0%
218x340 0.0%
228x245 0.0%
240x243 0.0%
240x261 0.0%
240x400 0.0%
2458x983 0.0%
2497x1404 0.0%
2720x768 0.0%
282x349 0.0%
282x387 0.0%
480x360 0.0%
480x764 0.0%
487x866 0.0%
5760x1080 0.0%
598x384 0.0%
719x404 0.0%
720x1134 0.0%
768x1184 0.0%
800x1063 0.0%
800x1121 0.0%
800x1123 0.0%
800x155 0.0%
800x297 0.0%
800x355 0.0%
853x533 0.0%
980x1379 0.0%
980x1450 0.0%
980x1559 0.0%
980x379 0.0%
980x589 0.0%
983x576 0.0%
Ukjent2 0.0%

Travleste timer idag:
1. 18:00-19:00 8
2. 21:00-22:00 6
3. 12:00-13:00 5
4. 22:00-23:00 5
5. 20:00-21:00 4
Se alle timene idag

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 171
01:00-02:00 89
02:00-03:00 69
03:00-04:00 55
04:00-05:00 57
05:00-06:00 74
06:00-07:00 135
07:00-08:00 172
08:00-09:00 215
09:00-10:00 221
10:00-11:00 211
11:00-12:00 189
12:00-13:00 253
13:00-14:00 231
14:00-15:00 282
15:00-16:00 255
16:00-17:00 241
17:00-18:00 275
18:00-19:00 309
19:00-20:00 260
20:00-21:00 369
21:00-22:00 406
22:00-23:00 383
23:00-24:00 3954

Besøkende pr måned:
Desember 2018718
November 20182287
Oktober 20182135
September 20181
Februar 201855
Januar 20182263
Desember 20173323
November 20173765
Oktober 20174235
September 20173331
August 20173407
Juli 20173317
Juni 20173442
Mai 20173978
April 20173537
Mars 20174030
Februar 20173221
Januar 20173907
Desember 20163878
November 20164034
Oktober 20163978
September 20163629
August 20164140
Juli 20163954
Juni 20164752
Mai 20165855
April 20165351
Mars 20165187
Februar 20165311
Januar 20165676
Desember 20156626
November 20156307
Oktober 20156546
September 20156590
August 20155992
Juli 20155964
Juni 201511248
Mai 20159803
April 20159685
Mars 201510909
Februar 20158673
Januar 20159712
Desember 201411841
November 20149737
Oktober 20149845
September 201410446
August 201410525
Juli 201411176
Juni 201415752
Mai 201416438
April 20149758
Mars 20149315
Februar 20147999
Januar 20149503
Desember 201310369
November 20138338
Oktober 20138598
September 20138499
August 20138750
Juli 20137385
Juni 20139436
Mai 201311408
April 201310760
Mars 201310391
Februar 20139401
Januar 201310444
Desember 201211140
November 201210554
Oktober 201211031
September 201210705
August 20129864
Juli 20129371
Juni 201210192
Mai 20129707
April 20129166
Mars 20129825
Februar 20128688
Januar 20129776
Desember 20119509
November 20118539
Oktober 20118902
September 20118178
August 20116499
Juli 20116736
Juni 20116851
Mai 20117634
April 20117660
Mars 20119253
Februar 20116828
Januar 20117238
Desember 20107707
November 20106274
Oktober 20105669
September 20105796
August 20105844
Juli 20104978
Juni 20105929
Mai 20106945
April 20106240
Mars 20106272
Februar 20106728
Januar 20106667
Desember 20097360
November 20096318
Oktober 20095944
September 20095439
August 20094534
Juli 20093887
Juni 20094824
Mai 20094692
April 20093911
Mars 20094175
Februar 20093596
Januar 20093893
Desember 20082886
November 20081910
Oktober 20081310
September 20081283
August 20081240
Juli 20081031
Juni 20081314
Mai 20081653
April 20081356
Mars 20081618
Februar 20081573
Januar 20081133
Desember 20071186
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Fredag 1. mai 2015:
3. Onsdag 1. mai 2013:
4. Fredag 6. juni 2014:
5. Tirsdag 1. mai 2012:
6. Søndag 30. november 2014:
7. Søndag 27. februar 2011:
8. Mandag 26. mai 2014:
9. Fredag 30. mai 2014:
10. Tirsdag 27. mai 2014:
11. Søndag 14. desember 2014:
12. Torsdag 17. juli 2014:
13. Søndag 1. juni 2014:
14. Onsdag 18. juni 2014:
15. Tirsdag 3. mars 2015:

Dagsbesøk:

Antall:
Mandag 10. desember 2018
Søndag 9. desember 2018
Lørdag 8. desember 2018
Fredag 7. desember 2018
Torsdag 6. desember 2018
Onsdag 5. desember 2018
Tirsdag 4. desember 2018
Mandag 3. desember 2018
Søndag 2. desember 2018
Lørdag 1. desember 2018
Fredag 30. november 2018
Torsdag 29. november 2018
Onsdag 28. november 2018
Tirsdag 27. november 2018
Mandag 26. november 2018
Søndag 25. november 2018
Lørdag 24. november 2018
Fredag 23. november 2018
Torsdag 22. november 2018
Onsdag 21. november 2018
Tirsdag 20. november 2018
Mandag 19. november 2018
Søndag 18. november 2018
Lørdag 17. november 2018
Fredag 16. november 2018
Torsdag 15. november 2018
Onsdag 14. november 2018
Tirsdag 13. november 2018
Mandag 12. november 2018
Søndag 11. november 2018
Lørdag 10. november 2018
Fredag 9. november 2018
Torsdag 8. november 2018
Onsdag 7. november 2018
Tirsdag 6. november 2018
Mandag 5. november 2018
Søndag 4. november 2018
Lørdag 3. november 2018
Fredag 2. november 2018
Torsdag 1. november 2018
Onsdag 31. oktober 2018
Tirsdag 30. oktober 2018
Mandag 29. oktober 2018
Søndag 28. oktober 2018
Lørdag 27. oktober 2018
Fredag 26. oktober 2018
Torsdag 25. oktober 2018
Onsdag 24. oktober 2018
Tirsdag 23. oktober 2018
Mandag 22. oktober 2018
Søndag 21. oktober 2018
Lørdag 20. oktober 2018
Fredag 19. oktober 2018
Torsdag 18. oktober 2018
Onsdag 17. oktober 2018
Tirsdag 16. oktober 2018
Mandag 15. oktober 2018
Søndag 14. oktober 2018
Lørdag 13. oktober 2018
Fredag 12. oktober 2018
Torsdag 11. oktober 2018
Onsdag 10. oktober 2018
Tirsdag 9. oktober 2018
Mandag 8. oktober 2018
Søndag 7. oktober 2018
Lørdag 6. oktober 2018
Fredag 5. oktober 2018
Torsdag 4. oktober 2018
Onsdag 3. oktober 2018
Onsdag 3. oktober 2018
2
Onsdag 3. oktober 2018
1
Onsdag 26. september 2018
1
Mandag 26. februar 2018
Mandag 26. februar 2018
9
Mandag 26. februar 2018
8
Mandag 26. februar 2018
7
Mandag 26. februar 2018
6
Mandag 26. februar 2018
5
Mandag 26. februar 2018
4
Mandag 26. februar 2018
3
Mandag 26. februar 2018
2
Mandag 26. februar 2018
1
Fredag 26. januar 2018
4
Torsdag 25. januar 2018
Onsdag 24. januar 2018
Tirsdag 23. januar 2018
Mandag 22. januar 2018
Søndag 21. januar 2018
Lørdag 20. januar 2018
Fredag 19. januar 2018
Torsdag 18. januar 2018
Onsdag 17. januar 2018
Tirsdag 16. januar 2018
Mandag 15. januar 2018
Søndag 14. januar 2018
Lørdag 13. januar 2018
Fredag 12. januar 2018
Torsdag 11. januar 2018
Onsdag 10. januar 2018
Tirsdag 9. januar 2018


Velledalen -der folk trivst er alt muleg © 2018