Besøksstatistikk for Velledalen -der folk trivst er alt muleg
Besøkende idag: 58   Totalt siden Mandag 3. desember 2007: 865767   Gjennomsnitt pr dag: 197.21

Mest populære ukedag:
Søndag 16.2%
Mandag 14.8%
Tirsdag 14.4%
Torsdag 14.0%
Onsdag 14.0%
Fredag 13.5%
Lørdag 12.9%
      
Nettleser:
Netscape 6 57.9%
Explorer 7 8.4%
Explorer 8.1%
Mozilla Firefox 7.8%
Explorer 9 5.8%
Explorer 8 4.1%
Opera 3.7%
Explorer 6 1.8%
Chrome 1.1%
Ukjent 0.9%
Netscape 4 0.2%
Opera 8 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 4 0.0%
Explorer 3 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 21.8%
Macintosh 15.6%
Windows XP 14.5%
Windows Vista 13.6%
Windows NT 4 11.7%
Ukjent 7.6%
Linux 7.0%
Windows 95 5.9%
Windows Server 1.3%
Windows 10 0.5%
Windows 98 0.3%
Windows 2000 0.1%
Windows ME 0.0%
Unix 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 30.5%
1280x800 11.7%
1366x768 10.8%
768x1024 9.4%
1024x768 5.1%
1680x1050 4.1%
1920x1080 4.1%
1440x900 3.9%
1280x1024 2.7%
1600x900 1.8%
320x480 1.7%
320x568 1.4%
1920x1200 1.2%
480x800 0.8%
360x640 0.8%
1280x720 0.8%
1400x1050 0.5%
720x1280 0.5%
1152x864 0.4%
1024x600 0.4%
1093x614 0.4%
1280x768 0.3%
320x396 0.3%
360x592 0.3%
1518x853 0.3%
1024x819 0.3%
1280x960 0.2%
1024x640 0.2%
2560x1440 0.2%
1249x702 0.2%
1438x808 0.2%
1301x731 0.2%
1536x864 0.2%
1192x670 0.1%
800x1125 0.1%
800x1220 0.1%
1600x1200 0.1%
1360x768 0.1%
800x1182 0.1%
1005x696 0.1%
800x1280 0.1%
320x534 0.1%
1067x600 0.1%
375x667 0.1%
1191x670 0.1%
1188x668 0.1%
2112x1320 0.1%
1080x1920 0.1%
1536x960 0.1%
800x1130 0.1%
800x600 0.1%
1242x698 0.1%
540x960 0.1%
1441x810 0.1%
1024x738 0.1%
800x1183 0.1%
1607x904 0.0%
800x1232 0.0%
800x1422 0.0%
800x1000 0.0%
1252x704 0.0%
1272x708 0.0%
1152x720 0.0%
1472x828 0.0%
800x335 0.0%
1364x768 0.0%
720x1184 0.0%
1251x726 0.0%
1280x962 0.0%
800x480 0.0%
1251x694 0.0%
1140x641 0.0%
1429x893 0.0%
800x1003 0.0%
1821x1024 0.0%
640x360 0.0%
1051x591 0.0%
701x394 0.0%
414x736 0.0%
800x1138 0.0%
1311x737 0.0%
1882x1059 0.0%
800x570 0.0%
800x1333 0.0%
1016x703 0.0%
1229x768 0.0%
800x359 0.0%
1280x752 0.0%
979x550 0.0%
240x320 0.0%
1113x668 0.0%
1272x967 0.0%
320x488 0.0%
1313x738 0.0%
1138x640 0.0%
1541x899 0.0%
480x854 0.0%
1525x857 0.0%
800x1289 0.0%
991x793 0.0%
1228x691 0.0%
1344x840 0.0%
403x716 0.0%
942x530 0.0%
1396x785 0.0%
1707x960 0.0%
1016x708 0.0%
800x926 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
800x443 0.0%
800x1207 0.0%
384x592 0.0%
240x266 0.0%
800x1200 0.0%
598x360 0.0%
800x1038 0.0%
2133x1200 0.0%
1991x1244 0.0%
320x240 0.0%
936x549 0.0%
1200x675 0.0%
1391x783 0.0%
2102x1182 0.0%
1219x686 0.0%
1440x960 0.0%
1012x569 0.0%
1257x785 0.0%
1005x703 0.0%
1320x825 0.0%
762x447 0.0%
600x976 0.0%
1018x566 0.0%
1772x1108 0.0%
768x956 0.0%
400x640 0.0%
1069x855 0.0%
1124x635 0.0%
1200x750 0.0%
2048x1152 0.0%
1684x947 0.0%
1016x713 0.0%
1144x804 0.0%
1143x857 0.0%
1708x960 0.0%
1951x1097 0.0%
1170x936 0.0%
480x320 0.0%
1080x1776 0.0%
1688x949 0.0%
282x381 0.0%
1760x990 0.0%
800x492 0.0%
1120x700 0.0%
1171x658 0.0%
1463x823 0.0%
840x525 0.0%
1280x819 0.0%
1280x934 0.0%
2560x1024 0.0%
853x683 0.0%
881x495 0.0%
819x614 0.0%
480x241 0.0%
994x1516 0.0%
1058x595 0.0%
854x358 0.0%
980x1577 0.0%
1338x792 0.0%
1336x751 0.0%
1725x970 0.0%
1787x1005 0.0%
980x1556 0.0%
1231x692 0.0%
800x402 0.0%
1078x808 0.0%
1829x1029 0.0%
1024x614 0.0%
1080x675 0.0%
800x1270 0.0%
1214x711 0.0%
1229x737 0.0%
1251x722 0.0%
800x336 0.0%
988x1389 0.0%
1080x633 0.0%
600x1024 0.0%
1422x1138 0.0%
320x570 0.0%
360x598 0.0%
383x638 0.0%
1005x726 0.0%
1157x651 0.0%
1272x966 0.0%
1786x1005 0.0%
1350x1080 0.0%
800x1015 0.0%
1143x643 0.0%
1524x857 0.0%
403x671 0.0%
1017x572 0.0%
1024x576 0.0%
3072x768 0.0%
800x927 0.0%
1525x858 0.0%
314x202 0.0%
1001x563 0.0%
1259x649 0.0%
1680x945 0.0%
2025x1139 0.0%
1352x708 0.0%
390x693 0.0%
800x1360 0.0%
386x643 0.0%
800x390 0.0%
1041x585 0.0%
768x1280 0.0%
85x68 0.0%
1024x721 0.0%
1362x766 0.0%
1477x831 0.0%
1843x1037 0.0%
1875x1055 0.0%
234x280 0.0%
533x295 0.0%
1117x838 0.0%
1185x667 0.0%
1229x983 0.0%
1251x683 0.0%
1272x964 0.0%
1619x910 0.0%
1912x1020 0.0%
371x619 0.0%
800x687 0.0%
800x853 0.0%
1024x708 0.0%
1031x1316 0.0%
1239x697 0.0%
534x320 0.0%
683x384 0.0%
953x572 0.0%
1084x609 0.0%
1365x1024 0.0%
800x356 0.0%
911x512 0.0%
1032x645 0.0%
1097x617 0.0%
1259x950 0.0%
1429x1143 0.0%
1506x941 0.0%
1676x943 0.0%
3840x1080 0.0%
480x762 0.0%
527x296 0.0%
800x1060 0.0%
828x465 0.0%
1000x702 0.0%
1143x670 0.0%
1280x958 0.0%
1461x913 0.0%
2143x1340 0.0%
800x1074 0.0%
800x398 0.0%
997x561 0.0%
1088x614 0.0%
1120x840 0.0%
1164x655 0.0%
1229x922 0.0%
1530x816 0.0%
1600x1000 0.0%
300x410 0.0%
320x377 0.0%
342x125 0.0%
601x962 0.0%
800x1148 0.0%
853x480 0.0%
894x524 0.0%
980x1228 0.0%
1011x758 0.0%
1259x940 0.0%
1280x994 0.0%
1286x723 0.0%
1400x988 0.0%
1728x972 0.0%
176x165 0.0%
176x180 0.0%
313x522 0.0%
800x399 0.0%
960x600 0.0%
1115x697 0.0%
1176x664 0.0%
1259x728 0.0%
1259x923 0.0%
1584x990 0.0%
1613x1008 0.0%
1647x974 0.0%
252x421 0.0%
720x1230 0.0%
800x1131 0.0%
800x378 0.0%
800x389 0.0%
800x401 0.0%
800x448 0.0%
819x480 0.0%
975x731 0.0%
980x1495 0.0%
0x0 0.0%
1080x810 0.0%
1130x800 0.0%
1146x645 0.0%
1170x702 0.0%
1227x690 0.0%
1259x696 0.0%
1376x860 0.0%
1408x792 0.0%
1466x916 0.0%
1655x974 0.0%
240x268 0.0%
320x455 0.0%
412x732 0.0%
421x156 0.0%
480x853 0.0%
800x1184 0.0%
800x400 0.0%
800x469 0.0%
976x549 0.0%
1007x519 0.0%
1010x708 0.0%
1024x1280 0.0%
1024x700 0.0%
1170x854 0.0%
1251x714 0.0%
1261x675 0.0%
1292x808 0.0%
1324x745 0.0%
1350x844 0.0%
1422x800 0.0%
1768x992 0.0%
1776x1000 0.0%
1778x1000 0.0%
274x457 0.0%
320x384 0.0%
320x533 0.0%
731x585 0.0%
800x391 0.0%
800x495 0.0%
800x573 0.0%
800x578 0.0%
91x91 0.0%
922x691 0.0%
933x700 0.0%
960x540 0.0%
990x694 0.0%
1024x691 0.0%
1024x696 0.0%
1024x742 0.0%
1067x683 0.0%
1067x800 0.0%
1144x808 0.0%
1239x944 0.0%
1259x936 0.0%
1272x660 0.0%
1280x949 0.0%
1280x977 0.0%
1402x877 0.0%
1410x793 0.0%
1477x923 0.0%
1486x929 0.0%
1608x1005 0.0%
1655x962 0.0%
1655x966 0.0%
1655x972 0.0%
1707x1067 0.0%
1755x1097 0.0%
1772x997 0.0%
2021x1137 0.0%
234x320 0.0%
240x273 0.0%
2775x1560 0.0%
320x473 0.0%
320x508 0.0%
351x623 0.0%
568x320 0.0%
640x480 0.0%
800x1065 0.0%
800x1090 0.0%
800x1205 0.0%
800x299 0.0%
800x415 0.0%
800x718 0.0%
915x643 0.0%
1024x712 0.0%
1053x790 0.0%
1075x604 0.0%
1084x813 0.0%
1105x622 0.0%
1132x791 0.0%
1137x864 0.0%
1148x718 0.0%
1152x870 0.0%
1198x674 0.0%
1200x1600 0.0%
1200x676 0.0%
1204x678 0.0%
1214x910 0.0%
122x125 0.0%
1250x781 0.0%
1253x705 0.0%
1259x726 0.0%
1259x946 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1265x729 0.0%
1265x951 0.0%
1280x664 0.0%
1280x854 0.0%
1344x696 0.0%
1393x958 0.0%
1400x970 0.0%
1432x808 0.0%
1475x829 0.0%
1490x838 0.0%
1527x955 0.0%
1592x1135 0.0%
1656x960 0.0%
1676x1047 0.0%
1728x1080 0.0%
1851x1018 0.0%
1867x1167 0.0%
1896x1067 0.0%
216x340 0.0%
218x340 0.0%
228x245 0.0%
240x243 0.0%
240x261 0.0%
240x400 0.0%
2458x983 0.0%
2497x1404 0.0%
2720x768 0.0%
282x349 0.0%
282x387 0.0%
480x360 0.0%
480x764 0.0%
487x866 0.0%
5760x1080 0.0%
598x384 0.0%
719x404 0.0%
720x1134 0.0%
768x1184 0.0%
800x1063 0.0%
800x1121 0.0%
800x1123 0.0%
800x155 0.0%
800x297 0.0%
800x355 0.0%
853x533 0.0%
980x1379 0.0%
980x1450 0.0%
980x1559 0.0%
980x379 0.0%
980x589 0.0%
983x576 0.0%
Ukjent2 0.0%

Dagsbesøk Torsdag 14. november 2019:
00:00-01:00 4
01:00-02:00 1
02:00-03:00 1
03:00-04:00 3
04:00-05:00 2
05:00-06:00 3
06:00-07:00
07:00-08:00 1
08:00-09:00
09:00-10:00 3
10:00-11:00 4
11:00-12:00 3
12:00-13:00 2
13:00-14:00 4
14:00-15:00 5
15:00-16:00 3
16:00-17:00 4
17:00-18:00 5
18:00-19:00 2
19:00-20:00 3
20:00-21:00 1
21:00-22:00 3
22:00-23:00 5
23:00-24:00
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 899
01:00-02:00 576
02:00-03:00 572
03:00-04:00 427
04:00-05:00 413
05:00-06:00 460
06:00-07:00 656
07:00-08:00 782
08:00-09:00 1136
09:00-10:00 1450
10:00-11:00 1492
11:00-12:00 1301
12:00-13:00 1259
13:00-14:00 1166
14:00-15:00 1279
15:00-16:00 1333
16:00-17:00 1425
17:00-18:00 1526
18:00-19:00 1623
19:00-20:00 1437
20:00-21:00 1667
21:00-22:00 1991
22:00-23:00 1856
23:00-24:00 5095

Besøkende pr måned:
Desember 2019574
November 20191776
Oktober 20191590
September 20191597
August 20191592
Juli 20191579
Juni 20191819
Mai 20192236
April 20191941
Mars 20192287
Februar 20192005
Januar 20192367
Desember 20182291
November 20182287
Oktober 20182135
September 20181
Februar 201855
Januar 20182263
Desember 20173323
November 20173765
Oktober 20174235
September 20173331
August 20173407
Juli 20173317
Juni 20173442
Mai 20173978
April 20173537
Mars 20174030
Februar 20173221
Januar 20173907
Desember 20163878
November 20164034
Oktober 20163978
September 20163629
August 20164140
Juli 20163954
Juni 20164752
Mai 20165855
April 20165351
Mars 20165187
Februar 20165311
Januar 20165676
Desember 20156626
November 20156307
Oktober 20156546
September 20156590
August 20155992
Juli 20155964
Juni 201511248
Mai 20159803
April 20159685
Mars 201510909
Februar 20158673
Januar 20159712
Desember 201411841
November 20149737
Oktober 20149845
September 201410446
August 201410525
Juli 201411176
Juni 201415752
Mai 201416438
April 20149758
Mars 20149315
Februar 20147999
Januar 20149503
Desember 201310369
November 20138338
Oktober 20138598
September 20138499
August 20138750
Juli 20137385
Juni 20139436
Mai 201311408
April 201310760
Mars 201310391
Februar 20139401
Januar 201310444
Desember 201211140
November 201210554
Oktober 201211031
September 201210705
August 20129864
Juli 20129371
Juni 201210192
Mai 20129707
April 20129166
Mars 20129825
Februar 20128688
Januar 20129776
Desember 20119509
November 20118539
Oktober 20118902
September 20118178
August 20116499
Juli 20116736
Juni 20116851
Mai 20117634
April 20117660
Mars 20119253
Februar 20116828
Januar 20117238
Desember 20107707
November 20106274
Oktober 20105669
September 20105796
August 20105844
Juli 20104978
Juni 20105929
Mai 20106945
April 20106240
Mars 20106272
Februar 20106728
Januar 20106667
Desember 20097360
November 20096318
Oktober 20095944
September 20095439
August 20094534
Juli 20093887
Juni 20094824
Mai 20094692
April 20093911
Mars 20094175
Februar 20093596
Januar 20093893
Desember 20082886
November 20081910
Oktober 20081310
September 20081283
August 20081240
Juli 20081031
Juni 20081314
Mai 20081653
April 20081356
Mars 20081618
Februar 20081573
Januar 20081133
Desember 20071186
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Fredag 1. mai 2015:
3. Onsdag 1. mai 2013:
4. Fredag 6. juni 2014:
5. Tirsdag 1. mai 2012:
6. Søndag 30. november 2014:
7. Søndag 27. februar 2011:
8. Mandag 26. mai 2014:
9. Fredag 30. mai 2014:
10. Tirsdag 27. mai 2014:
11. Søndag 14. desember 2014:
12. Torsdag 17. juli 2014:
13. Søndag 1. juni 2014:
14. Onsdag 18. juni 2014:
15. Tirsdag 3. mars 2015:

Dagsbesøk:

Antall:
Mandag 9. desember 2019
Søndag 8. desember 2019
Lørdag 7. desember 2019
Fredag 6. desember 2019
Torsdag 5. desember 2019
Onsdag 4. desember 2019
Tirsdag 3. desember 2019
Mandag 2. desember 2019
Søndag 1. desember 2019
Lørdag 30. november 2019
Fredag 29. november 2019
Torsdag 28. november 2019
Onsdag 27. november 2019
Tirsdag 26. november 2019
Mandag 25. november 2019
Søndag 24. november 2019
Lørdag 23. november 2019
Fredag 22. november 2019
Torsdag 21. november 2019
Onsdag 20. november 2019
Tirsdag 19. november 2019
Mandag 18. november 2019
Søndag 17. november 2019
Lørdag 16. november 2019
Fredag 15. november 2019
Torsdag 14. november 2019
Onsdag 13. november 2019
Tirsdag 12. november 2019
Mandag 11. november 2019
Søndag 10. november 2019
Lørdag 9. november 2019
Fredag 8. november 2019
Torsdag 7. november 2019
Onsdag 6. november 2019
Tirsdag 5. november 2019
Mandag 4. november 2019
Søndag 3. november 2019
Lørdag 2. november 2019
Fredag 1. november 2019
Torsdag 31. oktober 2019
Onsdag 30. oktober 2019
Tirsdag 29. oktober 2019
Mandag 28. oktober 2019
Søndag 27. oktober 2019
Lørdag 26. oktober 2019
Fredag 25. oktober 2019
Torsdag 24. oktober 2019
Onsdag 23. oktober 2019
Tirsdag 22. oktober 2019
Mandag 21. oktober 2019
Søndag 20. oktober 2019
Lørdag 19. oktober 2019
Fredag 18. oktober 2019
Torsdag 17. oktober 2019
Onsdag 16. oktober 2019
Tirsdag 15. oktober 2019
Mandag 14. oktober 2019
Søndag 13. oktober 2019
Lørdag 12. oktober 2019
Fredag 11. oktober 2019
Torsdag 10. oktober 2019
Onsdag 9. oktober 2019
Tirsdag 8. oktober 2019
Mandag 7. oktober 2019
Søndag 6. oktober 2019
Lørdag 5. oktober 2019
Fredag 4. oktober 2019
Torsdag 3. oktober 2019
Onsdag 2. oktober 2019
Tirsdag 1. oktober 2019
Mandag 30. september 2019
Søndag 29. september 2019
Lørdag 28. september 2019
Fredag 27. september 2019
Torsdag 26. september 2019
Onsdag 25. september 2019
Tirsdag 24. september 2019
Mandag 23. september 2019
Søndag 22. september 2019
Lørdag 21. september 2019
Fredag 20. september 2019
Torsdag 19. september 2019
Onsdag 18. september 2019
Tirsdag 17. september 2019
Mandag 16. september 2019
Søndag 15. september 2019
Lørdag 14. september 2019
Fredag 13. september 2019
Torsdag 12. september 2019
Onsdag 11. september 2019
Tirsdag 10. september 2019
Mandag 9. september 2019
Søndag 8. september 2019
Lørdag 7. september 2019
Fredag 6. september 2019
Torsdag 5. september 2019
Onsdag 4. september 2019
Tirsdag 3. september 2019
Mandag 2. september 2019
Søndag 1. september 2019


Velledalen -der folk trivst er alt muleg © 2019