Besøksstatistikk for Velledalen -der folk trivst er alt muleg
Besøkende idag: 7   Totalt siden Mandag 3. desember 2007: 908182   Gjennomsnitt pr dag: 167.75

Mest populære ukedag:
Søndag 15.7%
Mandag 14.9%
Tirsdag 14.5%
Torsdag 14.1%
Onsdag 14.1%
Fredag 13.6%
Lørdag 13.1%
      
Nettleser:
Netscape 6 58.1%
Explorer 7 8.0%
Explorer 7.7%
Mozilla Firefox 7.4%
Explorer 9 5.5%
Explorer 8 3.9%
Opera 3.5%
Chrome 2.7%
Explorer 6 1.8%
Ukjent 1.0%
Netscape 4 0.2%
Opera 8 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 4 0.0%
Explorer 3 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 20.8%
Macintosh 16.7%
Windows XP 13.8%
Windows Vista 13.0%
Windows NT 4 11.5%
Ukjent 7.9%
Linux 7.4%
Windows 95 5.7%
Windows 10 1.4%
Windows Server 1.2%
Windows 98 0.4%
Windows 2000 0.1%
Windows ME 0.0%
Unix 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 33.9%
1280x800 11.2%
1366x768 10.3%
768x1024 9.0%
1024x768 4.9%
1680x1050 3.9%
1920x1080 3.9%
1440x900 3.7%
1280x1024 2.6%
1600x900 1.8%
320x480 1.6%
320x568 1.3%
1920x1200 1.1%
480x800 0.8%
360x640 0.8%
1280x720 0.7%
1400x1050 0.5%
720x1280 0.5%
1152x864 0.4%
1024x600 0.4%
1093x614 0.3%
1280x768 0.3%
320x396 0.3%
360x592 0.3%
1518x853 0.3%
1024x819 0.3%
1280x960 0.2%
1024x640 0.2%
2560x1440 0.2%
1249x702 0.2%
1438x808 0.2%
1301x731 0.2%
1536x864 0.1%
1192x670 0.1%
800x1125 0.1%
800x1220 0.1%
1600x1200 0.1%
1360x768 0.1%
800x1182 0.1%
1005x696 0.1%
800x1280 0.1%
320x534 0.1%
1067x600 0.1%
375x667 0.1%
1191x670 0.1%
1188x668 0.1%
2112x1320 0.1%
1080x1920 0.1%
1536x960 0.1%
800x1130 0.1%
800x600 0.1%
1242x698 0.1%
540x960 0.1%
1441x810 0.0%
1024x738 0.0%
800x1183 0.0%
1607x904 0.0%
800x1232 0.0%
800x1422 0.0%
800x1000 0.0%
1252x704 0.0%
1272x708 0.0%
1152x720 0.0%
1472x828 0.0%
800x335 0.0%
1364x768 0.0%
720x1184 0.0%
1251x726 0.0%
1280x962 0.0%
800x480 0.0%
1251x694 0.0%
1140x641 0.0%
1429x893 0.0%
800x1003 0.0%
1821x1024 0.0%
640x360 0.0%
1051x591 0.0%
701x394 0.0%
414x736 0.0%
800x1138 0.0%
1311x737 0.0%
1882x1059 0.0%
800x570 0.0%
800x1333 0.0%
1016x703 0.0%
1229x768 0.0%
800x359 0.0%
1280x752 0.0%
979x550 0.0%
240x320 0.0%
1113x668 0.0%
1272x967 0.0%
320x488 0.0%
1313x738 0.0%
1138x640 0.0%
1541x899 0.0%
480x854 0.0%
1525x857 0.0%
800x1289 0.0%
991x793 0.0%
1228x691 0.0%
1344x840 0.0%
403x716 0.0%
942x530 0.0%
1396x785 0.0%
1707x960 0.0%
1016x708 0.0%
800x926 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
800x443 0.0%
800x1207 0.0%
384x592 0.0%
240x266 0.0%
800x1200 0.0%
598x360 0.0%
800x1038 0.0%
2133x1200 0.0%
1991x1244 0.0%
320x240 0.0%
936x549 0.0%
1200x675 0.0%
1391x783 0.0%
2102x1182 0.0%
1219x686 0.0%
1440x960 0.0%
1012x569 0.0%
1257x785 0.0%
1005x703 0.0%
1320x825 0.0%
762x447 0.0%
600x976 0.0%
1018x566 0.0%
1772x1108 0.0%
768x956 0.0%
400x640 0.0%
1069x855 0.0%
1124x635 0.0%
1200x750 0.0%
2048x1152 0.0%
1684x947 0.0%
1016x713 0.0%
1144x804 0.0%
1143x857 0.0%
1708x960 0.0%
1951x1097 0.0%
1170x936 0.0%
480x320 0.0%
1080x1776 0.0%
1688x949 0.0%
282x381 0.0%
1760x990 0.0%
800x492 0.0%
1120x700 0.0%
1171x658 0.0%
1463x823 0.0%
840x525 0.0%
1280x819 0.0%
1280x934 0.0%
2560x1024 0.0%
853x683 0.0%
881x495 0.0%
819x614 0.0%
480x241 0.0%
994x1516 0.0%
1058x595 0.0%
854x358 0.0%
980x1577 0.0%
1338x792 0.0%
1336x751 0.0%
1725x970 0.0%
1787x1005 0.0%
980x1556 0.0%
1231x692 0.0%
800x402 0.0%
1078x808 0.0%
1829x1029 0.0%
1024x614 0.0%
1080x675 0.0%
800x1270 0.0%
1214x711 0.0%
1229x737 0.0%
1251x722 0.0%
800x336 0.0%
988x1389 0.0%
1080x633 0.0%
600x1024 0.0%
1422x1138 0.0%
320x570 0.0%
360x598 0.0%
383x638 0.0%
1005x726 0.0%
1157x651 0.0%
1272x966 0.0%
1786x1005 0.0%
1350x1080 0.0%
800x1015 0.0%
1143x643 0.0%
1524x857 0.0%
403x671 0.0%
1017x572 0.0%
1024x576 0.0%
3072x768 0.0%
800x927 0.0%
1525x858 0.0%
314x202 0.0%
1001x563 0.0%
1259x649 0.0%
1680x945 0.0%
2025x1139 0.0%
1352x708 0.0%
390x693 0.0%
800x1360 0.0%
386x643 0.0%
800x390 0.0%
1041x585 0.0%
768x1280 0.0%
85x68 0.0%
1024x721 0.0%
1362x766 0.0%
1477x831 0.0%
1843x1037 0.0%
1875x1055 0.0%
234x280 0.0%
533x295 0.0%
1117x838 0.0%
1185x667 0.0%
1229x983 0.0%
1251x683 0.0%
1272x964 0.0%
1619x910 0.0%
1912x1020 0.0%
371x619 0.0%
800x687 0.0%
800x853 0.0%
1024x708 0.0%
1031x1316 0.0%
1239x697 0.0%
534x320 0.0%
683x384 0.0%
953x572 0.0%
1084x609 0.0%
1365x1024 0.0%
800x356 0.0%
911x512 0.0%
1032x645 0.0%
1097x617 0.0%
1259x950 0.0%
1429x1143 0.0%
1506x941 0.0%
1676x943 0.0%
3840x1080 0.0%
480x762 0.0%
527x296 0.0%
800x1060 0.0%
828x465 0.0%
1000x702 0.0%
1143x670 0.0%
1280x958 0.0%
1461x913 0.0%
2143x1340 0.0%
800x1074 0.0%
800x398 0.0%
997x561 0.0%
1088x614 0.0%
1120x840 0.0%
1164x655 0.0%
1229x922 0.0%
1530x816 0.0%
1600x1000 0.0%
300x410 0.0%
320x377 0.0%
342x125 0.0%
601x962 0.0%
800x1148 0.0%
853x480 0.0%
894x524 0.0%
980x1228 0.0%
1011x758 0.0%
1259x940 0.0%
1280x994 0.0%
1286x723 0.0%
1400x988 0.0%
1728x972 0.0%
176x165 0.0%
176x180 0.0%
313x522 0.0%
800x399 0.0%
960x600 0.0%
1115x697 0.0%
1176x664 0.0%
1259x728 0.0%
1259x923 0.0%
1584x990 0.0%
1613x1008 0.0%
1647x974 0.0%
252x421 0.0%
720x1230 0.0%
800x1131 0.0%
800x378 0.0%
800x389 0.0%
800x401 0.0%
800x448 0.0%
819x480 0.0%
975x731 0.0%
980x1495 0.0%
0x0 0.0%
1080x810 0.0%
1130x800 0.0%
1146x645 0.0%
1170x702 0.0%
1227x690 0.0%
1259x696 0.0%
1376x860 0.0%
1408x792 0.0%
1466x916 0.0%
1655x974 0.0%
240x268 0.0%
320x455 0.0%
412x732 0.0%
421x156 0.0%
480x853 0.0%
800x1184 0.0%
800x400 0.0%
800x469 0.0%
976x549 0.0%
1007x519 0.0%
1010x708 0.0%
1024x1280 0.0%
1024x700 0.0%
1170x854 0.0%
1251x714 0.0%
1261x675 0.0%
1292x808 0.0%
1324x745 0.0%
1350x844 0.0%
1422x800 0.0%
1768x992 0.0%
1776x1000 0.0%
1778x1000 0.0%
274x457 0.0%
320x384 0.0%
320x533 0.0%
731x585 0.0%
800x391 0.0%
800x495 0.0%
800x573 0.0%
800x578 0.0%
91x91 0.0%
922x691 0.0%
933x700 0.0%
960x540 0.0%
990x694 0.0%
1024x691 0.0%
1024x696 0.0%
1024x742 0.0%
1067x683 0.0%
1067x800 0.0%
1144x808 0.0%
1239x944 0.0%
1259x936 0.0%
1272x660 0.0%
1280x949 0.0%
1280x977 0.0%
1402x877 0.0%
1410x793 0.0%
1477x923 0.0%
1486x929 0.0%
1608x1005 0.0%
1655x962 0.0%
1655x966 0.0%
1655x972 0.0%
1707x1067 0.0%
1755x1097 0.0%
1772x997 0.0%
2021x1137 0.0%
234x320 0.0%
240x273 0.0%
2775x1560 0.0%
320x473 0.0%
320x508 0.0%
351x623 0.0%
568x320 0.0%
640x480 0.0%
800x1065 0.0%
800x1090 0.0%
800x1205 0.0%
800x299 0.0%
800x415 0.0%
800x718 0.0%
915x643 0.0%
1024x712 0.0%
1053x790 0.0%
1075x604 0.0%
1084x813 0.0%
1105x622 0.0%
1132x791 0.0%
1137x864 0.0%
1148x718 0.0%
1152x870 0.0%
1198x674 0.0%
1200x1600 0.0%
1200x676 0.0%
1204x678 0.0%
1214x910 0.0%
122x125 0.0%
1250x781 0.0%
1253x705 0.0%
1259x726 0.0%
1259x946 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1265x729 0.0%
1265x951 0.0%
1280x664 0.0%
1280x854 0.0%
1344x696 0.0%
1393x958 0.0%
1400x970 0.0%
1432x808 0.0%
1475x829 0.0%
1490x838 0.0%
1527x955 0.0%
1592x1135 0.0%
1656x960 0.0%
1676x1047 0.0%
1728x1080 0.0%
1851x1018 0.0%
1867x1167 0.0%
1896x1067 0.0%
216x340 0.0%
218x340 0.0%
228x245 0.0%
240x243 0.0%
240x261 0.0%
240x400 0.0%
2458x983 0.0%
2497x1404 0.0%
2720x768 0.0%
282x349 0.0%
282x387 0.0%
480x360 0.0%
480x764 0.0%
487x866 0.0%
5760x1080 0.0%
598x384 0.0%
719x404 0.0%
720x1134 0.0%
768x1184 0.0%
800x1063 0.0%
800x1121 0.0%
800x1123 0.0%
800x155 0.0%
800x297 0.0%
800x355 0.0%
853x533 0.0%
980x1379 0.0%
980x1450 0.0%
980x1559 0.0%
980x379 0.0%
980x589 0.0%
983x576 0.0%
Ukjent2 0.0%

Travleste timer idag:
1. 01:00-02:00 2
2. 00:00-01:00 2
3. 03:00-04:00 1
4. 05:00-06:00 1
5. 07:00-08:00 1
Se alle timene idag

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 2551
01:00-02:00 1674
02:00-03:00 1340
03:00-04:00 1075
04:00-05:00 1025
05:00-06:00 1155
06:00-07:00 1516
07:00-08:00 1947
08:00-09:00 2798
09:00-10:00 3739
10:00-11:00 3829
11:00-12:00 3482
12:00-13:00 3351
13:00-14:00 2998
14:00-15:00 3160
15:00-16:00 3311
16:00-17:00 3635
17:00-18:00 3871
18:00-19:00 3913
19:00-20:00 3596
20:00-21:00 4151
21:00-22:00 4571
22:00-23:00 4314
23:00-24:00 7227

Besøkende pr måned:
September 2022867
August 20221077
Juli 2022977
Juni 20221142
Mai 20221355
April 20221074
Mars 20221201
Februar 20221081
Januar 20221327
Desember 20211256
November 20211353
Oktober 20211355
September 20211166
August 20211741
Juli 20211387
Juni 20211328
Mai 20211161
April 20211382
Mars 20211288
Februar 20211180
Januar 20211363
Desember 20201261
November 20201311
Oktober 20201266
September 20201195
August 20201138
Juli 2020857
Juni 20201222
Mai 20201382
April 20201109
Mars 20201424
Februar 20201374
Januar 20201647
Desember 20191742
November 20191776
Oktober 20191590
September 20191597
August 20191592
Juli 20191579
Juni 20191819
Mai 20192236
April 20191941
Mars 20192287
Februar 20192005
Januar 20192367
Desember 20182291
November 20182287
Oktober 20182135
September 20181
Februar 201855
Januar 20182263
Desember 20173323
November 20173765
Oktober 20174235
September 20173331
August 20173407
Juli 20173317
Juni 20173442
Mai 20173978
April 20173537
Mars 20174030
Februar 20173221
Januar 20173907
Desember 20163878
November 20164034
Oktober 20163978
September 20163629
August 20164140
Juli 20163954
Juni 20164752
Mai 20165855
April 20165351
Mars 20165187
Februar 20165311
Januar 20165676
Desember 20156626
November 20156307
Oktober 20156546
September 20156590
August 20155992
Juli 20155964
Juni 201511248
Mai 20159803
April 20159685
Mars 201510909
Februar 20158673
Januar 20159712
Desember 201411841
November 20149737
Oktober 20149845
September 201410446
August 201410525
Juli 201411176
Juni 201415752
Mai 201416438
April 20149758
Mars 20149315
Februar 20147999
Januar 20149503
Desember 201310369
November 20138338
Oktober 20138598
September 20138499
August 20138750
Juli 20137385
Juni 20139436
Mai 201311408
April 201310760
Mars 201310391
Februar 20139401
Januar 201310444
Desember 201211140
November 201210554
Oktober 201211031
September 201210705
August 20129864
Juli 20129371
Juni 201210192
Mai 20129707
April 20129166
Mars 20129825
Februar 20128688
Januar 20129776
Desember 20119509
November 20118539
Oktober 20118902
September 20118178
August 20116499
Juli 20116736
Juni 20116851
Mai 20117634
April 20117660
Mars 20119253
Februar 20116828
Januar 20117238
Desember 20107707
November 20106274
Oktober 20105669
September 20105796
August 20105844
Juli 20104978
Juni 20105929
Mai 20106945
April 20106240
Mars 20106272
Februar 20106728
Januar 20106667
Desember 20097360
November 20096318
Oktober 20095944
September 20095439
August 20094534
Juli 20093887
Juni 20094824
Mai 20094692
April 20093911
Mars 20094175
Februar 20093596
Januar 20093893
Desember 20082886
November 20081910
Oktober 20081310
September 20081283
August 20081240
Juli 20081031
Juni 20081314
Mai 20081653
April 20081356
Mars 20081618
Februar 20081573
Januar 20081133
Desember 20071186
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Fredag 1. mai 2015:
3. Onsdag 1. mai 2013:
4. Fredag 6. juni 2014:
5. Tirsdag 1. mai 2012:
6. Søndag 30. november 2014:
7. Søndag 27. februar 2011:
8. Mandag 26. mai 2014:
9. Fredag 30. mai 2014:
10. Tirsdag 27. mai 2014:
11. Søndag 14. desember 2014:
12. Torsdag 17. juli 2014:
13. Søndag 1. juni 2014:
14. Onsdag 18. juni 2014:
15. Tirsdag 3. mars 2015:

Dagsbesøk:

Antall:
Onsdag 28. september 2022
7
Tirsdag 27. september 2022
Mandag 26. september 2022
S?ndag 25. september 2022
L?rdag 24. september 2022
Fredag 23. september 2022
Torsdag 22. september 2022
Onsdag 21. september 2022
Tirsdag 20. september 2022
Mandag 19. september 2022
S?ndag 18. september 2022
L?rdag 17. september 2022
Fredag 16. september 2022
Torsdag 15. september 2022
Onsdag 14. september 2022
Tirsdag 13. september 2022
Mandag 12. september 2022
S?ndag 11. september 2022
L?rdag 10. september 2022
Fredag 9. september 2022
Torsdag 8. september 2022
Onsdag 7. september 2022
Tirsdag 6. september 2022
Mandag 5. september 2022
S?ndag 4. september 2022
L?rdag 3. september 2022
Fredag 2. september 2022
Torsdag 1. september 2022
Onsdag 31. august 2022
Tirsdag 30. august 2022
Mandag 29. august 2022
S?ndag 28. august 2022
L?rdag 27. august 2022
Fredag 26. august 2022
Torsdag 25. august 2022
Onsdag 24. august 2022
Tirsdag 23. august 2022
Mandag 22. august 2022
S?ndag 21. august 2022
L?rdag 20. august 2022
Fredag 19. august 2022
Torsdag 18. august 2022
Onsdag 17. august 2022
Tirsdag 16. august 2022
Mandag 15. august 2022
S?ndag 14. august 2022
L?rdag 13. august 2022
Fredag 12. august 2022
Torsdag 11. august 2022
Onsdag 10. august 2022
Tirsdag 9. august 2022
Mandag 8. august 2022
S?ndag 7. august 2022
L?rdag 6. august 2022
Fredag 5. august 2022
Torsdag 4. august 2022
Onsdag 3. august 2022
Tirsdag 2. august 2022
Mandag 1. august 2022
S?ndag 31. juli 2022
L?rdag 30. juli 2022
Fredag 29. juli 2022
Torsdag 28. juli 2022
Onsdag 27. juli 2022
Tirsdag 26. juli 2022
Mandag 25. juli 2022
S?ndag 24. juli 2022
L?rdag 23. juli 2022
Fredag 22. juli 2022
Torsdag 21. juli 2022
Onsdag 20. juli 2022
Tirsdag 19. juli 2022
Mandag 18. juli 2022
S?ndag 17. juli 2022
L?rdag 16. juli 2022
Fredag 15. juli 2022
Torsdag 14. juli 2022
Onsdag 13. juli 2022
Tirsdag 12. juli 2022
Mandag 11. juli 2022
S?ndag 10. juli 2022
L?rdag 9. juli 2022
Fredag 8. juli 2022
Torsdag 7. juli 2022
Onsdag 6. juli 2022
Tirsdag 5. juli 2022
Mandag 4. juli 2022
S?ndag 3. juli 2022
L?rdag 2. juli 2022
Fredag 1. juli 2022
Torsdag 30. juni 2022
Onsdag 29. juni 2022
Tirsdag 28. juni 2022
Mandag 27. juni 2022
S?ndag 26. juni 2022
L?rdag 25. juni 2022
Fredag 24. juni 2022
Torsdag 23. juni 2022
Onsdag 22. juni 2022
Tirsdag 21. juni 2022


Velledalen -der folk trivst er alt muleg © 2022