Besøksstatistikk for Velledalen -der folk trivst er alt muleg
Besøkende idag: 9   Totalt siden Mandag 3. desember 2007: 887897   Gjennomsnitt pr dag: 180.76

Mest populære ukedag:
Søndag 16.0%
Mandag 14.8%
Tirsdag 14.5%
Torsdag 14.1%
Onsdag 14.1%
Fredag 13.6%
Lørdag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 58.0%
Explorer 7 8.1%
Explorer 7.9%
Mozilla Firefox 7.6%
Explorer 9 5.7%
Explorer 8 4.0%
Opera 3.6%
Chrome 2.0%
Explorer 6 1.8%
Ukjent 1.0%
Netscape 4 0.2%
Opera 8 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 4 0.0%
Explorer 3 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 21.3%
Macintosh 16.2%
Windows XP 14.1%
Windows Vista 13.3%
Windows NT 4 11.6%
Ukjent 7.8%
Linux 7.2%
Windows 95 5.8%
Windows Server 1.2%
Windows 10 1.0%
Windows 98 0.3%
Windows 2000 0.1%
Windows ME 0.0%
Unix 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 32.3%
1280x800 11.4%
1366x768 10.5%
768x1024 9.2%
1024x768 5.0%
1680x1050 4.0%
1920x1080 4.0%
1440x900 3.8%
1280x1024 2.6%
1600x900 1.8%
320x480 1.6%
320x568 1.3%
1920x1200 1.2%
480x800 0.8%
360x640 0.8%
1280x720 0.8%
1400x1050 0.5%
720x1280 0.5%
1152x864 0.4%
1024x600 0.4%
1093x614 0.3%
1280x768 0.3%
320x396 0.3%
360x592 0.3%
1518x853 0.3%
1024x819 0.3%
1280x960 0.2%
1024x640 0.2%
2560x1440 0.2%
1249x702 0.2%
1438x808 0.2%
1301x731 0.2%
1536x864 0.2%
1192x670 0.1%
800x1125 0.1%
800x1220 0.1%
1600x1200 0.1%
1360x768 0.1%
800x1182 0.1%
1005x696 0.1%
800x1280 0.1%
320x534 0.1%
1067x600 0.1%
375x667 0.1%
1191x670 0.1%
1188x668 0.1%
2112x1320 0.1%
1080x1920 0.1%
1536x960 0.1%
800x1130 0.1%
800x600 0.1%
1242x698 0.1%
540x960 0.1%
1441x810 0.1%
1024x738 0.0%
800x1183 0.0%
1607x904 0.0%
800x1232 0.0%
800x1422 0.0%
800x1000 0.0%
1252x704 0.0%
1272x708 0.0%
1152x720 0.0%
1472x828 0.0%
800x335 0.0%
1364x768 0.0%
720x1184 0.0%
1251x726 0.0%
1280x962 0.0%
800x480 0.0%
1251x694 0.0%
1140x641 0.0%
1429x893 0.0%
800x1003 0.0%
1821x1024 0.0%
640x360 0.0%
1051x591 0.0%
701x394 0.0%
414x736 0.0%
800x1138 0.0%
1311x737 0.0%
1882x1059 0.0%
800x570 0.0%
800x1333 0.0%
1016x703 0.0%
1229x768 0.0%
800x359 0.0%
1280x752 0.0%
979x550 0.0%
240x320 0.0%
1113x668 0.0%
1272x967 0.0%
320x488 0.0%
1313x738 0.0%
1138x640 0.0%
1541x899 0.0%
480x854 0.0%
1525x857 0.0%
800x1289 0.0%
991x793 0.0%
1228x691 0.0%
1344x840 0.0%
403x716 0.0%
942x530 0.0%
1396x785 0.0%
1707x960 0.0%
1016x708 0.0%
800x926 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
800x443 0.0%
800x1207 0.0%
384x592 0.0%
240x266 0.0%
800x1200 0.0%
598x360 0.0%
800x1038 0.0%
2133x1200 0.0%
1991x1244 0.0%
320x240 0.0%
936x549 0.0%
1200x675 0.0%
1391x783 0.0%
2102x1182 0.0%
1219x686 0.0%
1440x960 0.0%
1012x569 0.0%
1257x785 0.0%
1005x703 0.0%
1320x825 0.0%
762x447 0.0%
600x976 0.0%
1018x566 0.0%
1772x1108 0.0%
768x956 0.0%
400x640 0.0%
1069x855 0.0%
1124x635 0.0%
1200x750 0.0%
2048x1152 0.0%
1684x947 0.0%
1016x713 0.0%
1144x804 0.0%
1143x857 0.0%
1708x960 0.0%
1951x1097 0.0%
1170x936 0.0%
480x320 0.0%
1080x1776 0.0%
1688x949 0.0%
282x381 0.0%
1760x990 0.0%
800x492 0.0%
1120x700 0.0%
1171x658 0.0%
1463x823 0.0%
840x525 0.0%
1280x819 0.0%
1280x934 0.0%
2560x1024 0.0%
853x683 0.0%
881x495 0.0%
819x614 0.0%
480x241 0.0%
994x1516 0.0%
1058x595 0.0%
854x358 0.0%
980x1577 0.0%
1338x792 0.0%
1336x751 0.0%
1725x970 0.0%
1787x1005 0.0%
980x1556 0.0%
1231x692 0.0%
800x402 0.0%
1078x808 0.0%
1829x1029 0.0%
1024x614 0.0%
1080x675 0.0%
800x1270 0.0%
1214x711 0.0%
1229x737 0.0%
1251x722 0.0%
800x336 0.0%
988x1389 0.0%
1080x633 0.0%
600x1024 0.0%
1422x1138 0.0%
320x570 0.0%
360x598 0.0%
383x638 0.0%
1005x726 0.0%
1157x651 0.0%
1272x966 0.0%
1786x1005 0.0%
1350x1080 0.0%
800x1015 0.0%
1143x643 0.0%
1524x857 0.0%
403x671 0.0%
1017x572 0.0%
1024x576 0.0%
3072x768 0.0%
800x927 0.0%
1525x858 0.0%
314x202 0.0%
1001x563 0.0%
1259x649 0.0%
1680x945 0.0%
2025x1139 0.0%
1352x708 0.0%
390x693 0.0%
800x1360 0.0%
386x643 0.0%
800x390 0.0%
1041x585 0.0%
768x1280 0.0%
85x68 0.0%
1024x721 0.0%
1362x766 0.0%
1477x831 0.0%
1843x1037 0.0%
1875x1055 0.0%
234x280 0.0%
533x295 0.0%
1117x838 0.0%
1185x667 0.0%
1229x983 0.0%
1251x683 0.0%
1272x964 0.0%
1619x910 0.0%
1912x1020 0.0%
371x619 0.0%
800x687 0.0%
800x853 0.0%
1024x708 0.0%
1031x1316 0.0%
1239x697 0.0%
534x320 0.0%
683x384 0.0%
953x572 0.0%
1084x609 0.0%
1365x1024 0.0%
800x356 0.0%
911x512 0.0%
1032x645 0.0%
1097x617 0.0%
1259x950 0.0%
1429x1143 0.0%
1506x941 0.0%
1676x943 0.0%
3840x1080 0.0%
480x762 0.0%
527x296 0.0%
800x1060 0.0%
828x465 0.0%
1000x702 0.0%
1143x670 0.0%
1280x958 0.0%
1461x913 0.0%
2143x1340 0.0%
800x1074 0.0%
800x398 0.0%
997x561 0.0%
1088x614 0.0%
1120x840 0.0%
1164x655 0.0%
1229x922 0.0%
1530x816 0.0%
1600x1000 0.0%
300x410 0.0%
320x377 0.0%
342x125 0.0%
601x962 0.0%
800x1148 0.0%
853x480 0.0%
894x524 0.0%
980x1228 0.0%
1011x758 0.0%
1259x940 0.0%
1280x994 0.0%
1286x723 0.0%
1400x988 0.0%
1728x972 0.0%
176x165 0.0%
176x180 0.0%
313x522 0.0%
800x399 0.0%
960x600 0.0%
1115x697 0.0%
1176x664 0.0%
1259x728 0.0%
1259x923 0.0%
1584x990 0.0%
1613x1008 0.0%
1647x974 0.0%
252x421 0.0%
720x1230 0.0%
800x1131 0.0%
800x378 0.0%
800x389 0.0%
800x401 0.0%
800x448 0.0%
819x480 0.0%
975x731 0.0%
980x1495 0.0%
0x0 0.0%
1080x810 0.0%
1130x800 0.0%
1146x645 0.0%
1170x702 0.0%
1227x690 0.0%
1259x696 0.0%
1376x860 0.0%
1408x792 0.0%
1466x916 0.0%
1655x974 0.0%
240x268 0.0%
320x455 0.0%
412x732 0.0%
421x156 0.0%
480x853 0.0%
800x1184 0.0%
800x400 0.0%
800x469 0.0%
976x549 0.0%
1007x519 0.0%
1010x708 0.0%
1024x1280 0.0%
1024x700 0.0%
1170x854 0.0%
1251x714 0.0%
1261x675 0.0%
1292x808 0.0%
1324x745 0.0%
1350x844 0.0%
1422x800 0.0%
1768x992 0.0%
1776x1000 0.0%
1778x1000 0.0%
274x457 0.0%
320x384 0.0%
320x533 0.0%
731x585 0.0%
800x391 0.0%
800x495 0.0%
800x573 0.0%
800x578 0.0%
91x91 0.0%
922x691 0.0%
933x700 0.0%
960x540 0.0%
990x694 0.0%
1024x691 0.0%
1024x696 0.0%
1024x742 0.0%
1067x683 0.0%
1067x800 0.0%
1144x808 0.0%
1239x944 0.0%
1259x936 0.0%
1272x660 0.0%
1280x949 0.0%
1280x977 0.0%
1402x877 0.0%
1410x793 0.0%
1477x923 0.0%
1486x929 0.0%
1608x1005 0.0%
1655x962 0.0%
1655x966 0.0%
1655x972 0.0%
1707x1067 0.0%
1755x1097 0.0%
1772x997 0.0%
2021x1137 0.0%
234x320 0.0%
240x273 0.0%
2775x1560 0.0%
320x473 0.0%
320x508 0.0%
351x623 0.0%
568x320 0.0%
640x480 0.0%
800x1065 0.0%
800x1090 0.0%
800x1205 0.0%
800x299 0.0%
800x415 0.0%
800x718 0.0%
915x643 0.0%
1024x712 0.0%
1053x790 0.0%
1075x604 0.0%
1084x813 0.0%
1105x622 0.0%
1132x791 0.0%
1137x864 0.0%
1148x718 0.0%
1152x870 0.0%
1198x674 0.0%
1200x1600 0.0%
1200x676 0.0%
1204x678 0.0%
1214x910 0.0%
122x125 0.0%
1250x781 0.0%
1253x705 0.0%
1259x726 0.0%
1259x946 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1265x729 0.0%
1265x951 0.0%
1280x664 0.0%
1280x854 0.0%
1344x696 0.0%
1393x958 0.0%
1400x970 0.0%
1432x808 0.0%
1475x829 0.0%
1490x838 0.0%
1527x955 0.0%
1592x1135 0.0%
1656x960 0.0%
1676x1047 0.0%
1728x1080 0.0%
1851x1018 0.0%
1867x1167 0.0%
1896x1067 0.0%
216x340 0.0%
218x340 0.0%
228x245 0.0%
240x243 0.0%
240x261 0.0%
240x400 0.0%
2458x983 0.0%
2497x1404 0.0%
2720x768 0.0%
282x349 0.0%
282x387 0.0%
480x360 0.0%
480x764 0.0%
487x866 0.0%
5760x1080 0.0%
598x384 0.0%
719x404 0.0%
720x1134 0.0%
768x1184 0.0%
800x1063 0.0%
800x1121 0.0%
800x1123 0.0%
800x155 0.0%
800x297 0.0%
800x355 0.0%
853x533 0.0%
980x1379 0.0%
980x1450 0.0%
980x1559 0.0%
980x379 0.0%
980x589 0.0%
983x576 0.0%
Ukjent2 0.0%

Dagsbesøk L?rdag 17. oktober 2020:
00:00-01:00
01:00-02:00 2
02:00-03:00 3
03:00-04:00
04:00-05:00 1
05:00-06:00
06:00-07:00 2
07:00-08:00
08:00-09:00 1
09:00-10:00 2
10:00-11:00 4
11:00-12:00 7
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 2
15:00-16:00 3
16:00-17:00 1
17:00-18:00 3
18:00-19:00 7
19:00-20:00 1
20:00-21:00 6
21:00-22:00 4
22:00-23:00 2
23:00-24:00 4
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 1733
01:00-02:00 1151
02:00-03:00 975
03:00-04:00 781
04:00-05:00 751
05:00-06:00 796
06:00-07:00 1123
07:00-08:00 1358
08:00-09:00 1963
09:00-10:00 2660
10:00-11:00 2782
11:00-12:00 2511
12:00-13:00 2278
13:00-14:00 2115
14:00-15:00 2284
15:00-16:00 2394
16:00-17:00 2536
17:00-18:00 2775
18:00-19:00 2857
19:00-20:00 2546
20:00-21:00 2950
21:00-22:00 3341
22:00-23:00 3138
23:00-24:00 6167

Besøkende pr måned:
Mai 2021563
April 20211382
Mars 20211288
Februar 20211180
Januar 20211363
Desember 20201261
November 20201311
Oktober 20201266
September 20201195
August 20201138
Juli 2020857
Juni 20201222
Mai 20201382
April 20201109
Mars 20201424
Februar 20201374
Januar 20201647
Desember 20191742
November 20191776
Oktober 20191590
September 20191597
August 20191592
Juli 20191579
Juni 20191819
Mai 20192236
April 20191941
Mars 20192287
Februar 20192005
Januar 20192367
Desember 20182291
November 20182287
Oktober 20182135
September 20181
Februar 201855
Januar 20182263
Desember 20173323
November 20173765
Oktober 20174235
September 20173331
August 20173407
Juli 20173317
Juni 20173442
Mai 20173978
April 20173537
Mars 20174030
Februar 20173221
Januar 20173907
Desember 20163878
November 20164034
Oktober 20163978
September 20163629
August 20164140
Juli 20163954
Juni 20164752
Mai 20165855
April 20165351
Mars 20165187
Februar 20165311
Januar 20165676
Desember 20156626
November 20156307
Oktober 20156546
September 20156590
August 20155992
Juli 20155964
Juni 201511248
Mai 20159803
April 20159685
Mars 201510909
Februar 20158673
Januar 20159712
Desember 201411841
November 20149737
Oktober 20149845
September 201410446
August 201410525
Juli 201411176
Juni 201415752
Mai 201416438
April 20149758
Mars 20149315
Februar 20147999
Januar 20149503
Desember 201310369
November 20138338
Oktober 20138598
September 20138499
August 20138750
Juli 20137385
Juni 20139436
Mai 201311408
April 201310760
Mars 201310391
Februar 20139401
Januar 201310444
Desember 201211140
November 201210554
Oktober 201211031
September 201210705
August 20129864
Juli 20129371
Juni 201210192
Mai 20129707
April 20129166
Mars 20129825
Februar 20128688
Januar 20129776
Desember 20119509
November 20118539
Oktober 20118902
September 20118178
August 20116499
Juli 20116736
Juni 20116851
Mai 20117634
April 20117660
Mars 20119253
Februar 20116828
Januar 20117238
Desember 20107707
November 20106274
Oktober 20105669
September 20105796
August 20105844
Juli 20104978
Juni 20105929
Mai 20106945
April 20106240
Mars 20106272
Februar 20106728
Januar 20106667
Desember 20097360
November 20096318
Oktober 20095944
September 20095439
August 20094534
Juli 20093887
Juni 20094824
Mai 20094692
April 20093911
Mars 20094175
Februar 20093596
Januar 20093893
Desember 20082886
November 20081910
Oktober 20081310
September 20081283
August 20081240
Juli 20081031
Juni 20081314
Mai 20081653
April 20081356
Mars 20081618
Februar 20081573
Januar 20081133
Desember 20071186
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Fredag 1. mai 2015:
3. Onsdag 1. mai 2013:
4. Fredag 6. juni 2014:
5. Tirsdag 1. mai 2012:
6. Søndag 30. november 2014:
7. Søndag 27. februar 2011:
8. Mandag 26. mai 2014:
9. Fredag 30. mai 2014:
10. Tirsdag 27. mai 2014:
11. Søndag 14. desember 2014:
12. Torsdag 17. juli 2014:
13. Søndag 1. juni 2014:
14. Onsdag 18. juni 2014:
15. Tirsdag 3. mars 2015:

Dagsbesøk:

Antall:
Fredag 14. mai 2021
9
Torsdag 13. mai 2021
Onsdag 12. mai 2021
Tirsdag 11. mai 2021
Mandag 10. mai 2021
S?ndag 9. mai 2021
L?rdag 8. mai 2021
Fredag 7. mai 2021
Torsdag 6. mai 2021
Onsdag 5. mai 2021
Tirsdag 4. mai 2021
Mandag 3. mai 2021
S?ndag 2. mai 2021
L?rdag 1. mai 2021
Fredag 30. april 2021
Torsdag 29. april 2021
Onsdag 28. april 2021
Tirsdag 27. april 2021
Mandag 26. april 2021
S?ndag 25. april 2021
L?rdag 24. april 2021
Fredag 23. april 2021
Torsdag 22. april 2021
Onsdag 21. april 2021
Tirsdag 20. april 2021
Mandag 19. april 2021
S?ndag 18. april 2021
L?rdag 17. april 2021
Fredag 16. april 2021
Torsdag 15. april 2021
Onsdag 14. april 2021
Tirsdag 13. april 2021
Mandag 12. april 2021
S?ndag 11. april 2021
L?rdag 10. april 2021
Fredag 9. april 2021
Torsdag 8. april 2021
Onsdag 7. april 2021
Tirsdag 6. april 2021
Mandag 5. april 2021
S?ndag 4. april 2021
L?rdag 3. april 2021
Fredag 2. april 2021
Torsdag 1. april 2021
Onsdag 31. mars 2021
Tirsdag 30. mars 2021
Mandag 29. mars 2021
S?ndag 28. mars 2021
L?rdag 27. mars 2021
Fredag 26. mars 2021
Torsdag 25. mars 2021
Onsdag 24. mars 2021
Tirsdag 23. mars 2021
Mandag 22. mars 2021
S?ndag 21. mars 2021
L?rdag 20. mars 2021
Fredag 19. mars 2021
Torsdag 18. mars 2021
Onsdag 17. mars 2021
Tirsdag 16. mars 2021
Mandag 15. mars 2021
S?ndag 14. mars 2021
L?rdag 13. mars 2021
Fredag 12. mars 2021
Torsdag 11. mars 2021
Onsdag 10. mars 2021
Tirsdag 9. mars 2021
Mandag 8. mars 2021
S?ndag 7. mars 2021
L?rdag 6. mars 2021
Fredag 5. mars 2021
Torsdag 4. mars 2021
Onsdag 3. mars 2021
Tirsdag 2. mars 2021
Mandag 1. mars 2021
S?ndag 28. februar 2021
L?rdag 27. februar 2021
Fredag 26. februar 2021
Torsdag 25. februar 2021
Onsdag 24. februar 2021
Tirsdag 23. februar 2021
Mandag 22. februar 2021
S?ndag 21. februar 2021
L?rdag 20. februar 2021
Fredag 19. februar 2021
Torsdag 18. februar 2021
Onsdag 17. februar 2021
Tirsdag 16. februar 2021
Mandag 15. februar 2021
S?ndag 14. februar 2021
L?rdag 13. februar 2021
Fredag 12. februar 2021
Torsdag 11. februar 2021
Onsdag 10. februar 2021
Tirsdag 9. februar 2021
Mandag 8. februar 2021
S?ndag 7. februar 2021
L?rdag 6. februar 2021
Fredag 5. februar 2021
Torsdag 4. februar 2021


Velledalen -der folk trivst er alt muleg © 2021