Besøksstatistikk for Velledalen -der folk trivst er alt muleg
Besøkende idag: 1   Totalt siden Mandag 3. desember 2007: 876345   Gjennomsnitt pr dag: 189.07

Mest populære ukedag:
Søndag 16.2%
Mandag 14.8%
Tirsdag 14.4%
Torsdag 14.0%
Onsdag 14.0%
Fredag 13.5%
Lørdag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 57.9%
Explorer 7 8.3%
Explorer 8.0%
Mozilla Firefox 7.7%
Explorer 9 5.7%
Explorer 8 4.0%
Opera 3.7%
Explorer 6 1.8%
Chrome 1.5%
Ukjent 1.0%
Netscape 4 0.2%
Opera 8 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 4 0.0%
Explorer 3 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 21.6%
Macintosh 15.8%
Windows XP 14.3%
Windows Vista 13.5%
Windows NT 4 11.7%
Ukjent 7.7%
Linux 7.1%
Windows 95 5.9%
Windows Server 1.3%
Windows 10 0.8%
Windows 98 0.3%
Windows 2000 0.1%
Windows ME 0.0%
Unix 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 31.4%
1280x800 11.6%
1366x768 10.7%
768x1024 9.3%
1024x768 5.0%
1680x1050 4.1%
1920x1080 4.0%
1440x900 3.9%
1280x1024 2.7%
1600x900 1.8%
320x480 1.7%
320x568 1.3%
1920x1200 1.2%
480x800 0.8%
360x640 0.8%
1280x720 0.8%
1400x1050 0.5%
720x1280 0.5%
1152x864 0.4%
1024x600 0.4%
1093x614 0.3%
1280x768 0.3%
320x396 0.3%
360x592 0.3%
1518x853 0.3%
1024x819 0.3%
1280x960 0.2%
1024x640 0.2%
2560x1440 0.2%
1249x702 0.2%
1438x808 0.2%
1301x731 0.2%
1536x864 0.2%
1192x670 0.1%
800x1125 0.1%
800x1220 0.1%
1600x1200 0.1%
1360x768 0.1%
800x1182 0.1%
1005x696 0.1%
800x1280 0.1%
320x534 0.1%
1067x600 0.1%
375x667 0.1%
1191x670 0.1%
1188x668 0.1%
2112x1320 0.1%
1080x1920 0.1%
1536x960 0.1%
800x1130 0.1%
800x600 0.1%
1242x698 0.1%
540x960 0.1%
1441x810 0.1%
1024x738 0.1%
800x1183 0.1%
1607x904 0.0%
800x1232 0.0%
800x1422 0.0%
800x1000 0.0%
1252x704 0.0%
1272x708 0.0%
1152x720 0.0%
1472x828 0.0%
800x335 0.0%
1364x768 0.0%
720x1184 0.0%
1251x726 0.0%
1280x962 0.0%
800x480 0.0%
1251x694 0.0%
1140x641 0.0%
1429x893 0.0%
800x1003 0.0%
1821x1024 0.0%
640x360 0.0%
1051x591 0.0%
701x394 0.0%
414x736 0.0%
800x1138 0.0%
1311x737 0.0%
1882x1059 0.0%
800x570 0.0%
800x1333 0.0%
1016x703 0.0%
1229x768 0.0%
800x359 0.0%
1280x752 0.0%
979x550 0.0%
240x320 0.0%
1113x668 0.0%
1272x967 0.0%
320x488 0.0%
1313x738 0.0%
1138x640 0.0%
1541x899 0.0%
480x854 0.0%
1525x857 0.0%
800x1289 0.0%
991x793 0.0%
1228x691 0.0%
1344x840 0.0%
403x716 0.0%
942x530 0.0%
1396x785 0.0%
1707x960 0.0%
1016x708 0.0%
800x926 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
800x443 0.0%
800x1207 0.0%
384x592 0.0%
240x266 0.0%
800x1200 0.0%
598x360 0.0%
800x1038 0.0%
2133x1200 0.0%
1991x1244 0.0%
320x240 0.0%
936x549 0.0%
1200x675 0.0%
1391x783 0.0%
2102x1182 0.0%
1219x686 0.0%
1440x960 0.0%
1012x569 0.0%
1257x785 0.0%
1005x703 0.0%
1320x825 0.0%
762x447 0.0%
600x976 0.0%
1018x566 0.0%
1772x1108 0.0%
768x956 0.0%
400x640 0.0%
1069x855 0.0%
1124x635 0.0%
1200x750 0.0%
2048x1152 0.0%
1684x947 0.0%
1016x713 0.0%
1144x804 0.0%
1143x857 0.0%
1708x960 0.0%
1951x1097 0.0%
1170x936 0.0%
480x320 0.0%
1080x1776 0.0%
1688x949 0.0%
282x381 0.0%
1760x990 0.0%
800x492 0.0%
1120x700 0.0%
1171x658 0.0%
1463x823 0.0%
840x525 0.0%
1280x819 0.0%
1280x934 0.0%
2560x1024 0.0%
853x683 0.0%
881x495 0.0%
819x614 0.0%
480x241 0.0%
994x1516 0.0%
1058x595 0.0%
854x358 0.0%
980x1577 0.0%
1338x792 0.0%
1336x751 0.0%
1725x970 0.0%
1787x1005 0.0%
980x1556 0.0%
1231x692 0.0%
800x402 0.0%
1078x808 0.0%
1829x1029 0.0%
1024x614 0.0%
1080x675 0.0%
800x1270 0.0%
1214x711 0.0%
1229x737 0.0%
1251x722 0.0%
800x336 0.0%
988x1389 0.0%
1080x633 0.0%
600x1024 0.0%
1422x1138 0.0%
320x570 0.0%
360x598 0.0%
383x638 0.0%
1005x726 0.0%
1157x651 0.0%
1272x966 0.0%
1786x1005 0.0%
1350x1080 0.0%
800x1015 0.0%
1143x643 0.0%
1524x857 0.0%
403x671 0.0%
1017x572 0.0%
1024x576 0.0%
3072x768 0.0%
800x927 0.0%
1525x858 0.0%
314x202 0.0%
1001x563 0.0%
1259x649 0.0%
1680x945 0.0%
2025x1139 0.0%
1352x708 0.0%
390x693 0.0%
800x1360 0.0%
386x643 0.0%
800x390 0.0%
1041x585 0.0%
768x1280 0.0%
85x68 0.0%
1024x721 0.0%
1362x766 0.0%
1477x831 0.0%
1843x1037 0.0%
1875x1055 0.0%
234x280 0.0%
533x295 0.0%
1117x838 0.0%
1185x667 0.0%
1229x983 0.0%
1251x683 0.0%
1272x964 0.0%
1619x910 0.0%
1912x1020 0.0%
371x619 0.0%
800x687 0.0%
800x853 0.0%
1024x708 0.0%
1031x1316 0.0%
1239x697 0.0%
534x320 0.0%
683x384 0.0%
953x572 0.0%
1084x609 0.0%
1365x1024 0.0%
800x356 0.0%
911x512 0.0%
1032x645 0.0%
1097x617 0.0%
1259x950 0.0%
1429x1143 0.0%
1506x941 0.0%
1676x943 0.0%
3840x1080 0.0%
480x762 0.0%
527x296 0.0%
800x1060 0.0%
828x465 0.0%
1000x702 0.0%
1143x670 0.0%
1280x958 0.0%
1461x913 0.0%
2143x1340 0.0%
800x1074 0.0%
800x398 0.0%
997x561 0.0%
1088x614 0.0%
1120x840 0.0%
1164x655 0.0%
1229x922 0.0%
1530x816 0.0%
1600x1000 0.0%
300x410 0.0%
320x377 0.0%
342x125 0.0%
601x962 0.0%
800x1148 0.0%
853x480 0.0%
894x524 0.0%
980x1228 0.0%
1011x758 0.0%
1259x940 0.0%
1280x994 0.0%
1286x723 0.0%
1400x988 0.0%
1728x972 0.0%
176x165 0.0%
176x180 0.0%
313x522 0.0%
800x399 0.0%
960x600 0.0%
1115x697 0.0%
1176x664 0.0%
1259x728 0.0%
1259x923 0.0%
1584x990 0.0%
1613x1008 0.0%
1647x974 0.0%
252x421 0.0%
720x1230 0.0%
800x1131 0.0%
800x378 0.0%
800x389 0.0%
800x401 0.0%
800x448 0.0%
819x480 0.0%
975x731 0.0%
980x1495 0.0%
0x0 0.0%
1080x810 0.0%
1130x800 0.0%
1146x645 0.0%
1170x702 0.0%
1227x690 0.0%
1259x696 0.0%
1376x860 0.0%
1408x792 0.0%
1466x916 0.0%
1655x974 0.0%
240x268 0.0%
320x455 0.0%
412x732 0.0%
421x156 0.0%
480x853 0.0%
800x1184 0.0%
800x400 0.0%
800x469 0.0%
976x549 0.0%
1007x519 0.0%
1010x708 0.0%
1024x1280 0.0%
1024x700 0.0%
1170x854 0.0%
1251x714 0.0%
1261x675 0.0%
1292x808 0.0%
1324x745 0.0%
1350x844 0.0%
1422x800 0.0%
1768x992 0.0%
1776x1000 0.0%
1778x1000 0.0%
274x457 0.0%
320x384 0.0%
320x533 0.0%
731x585 0.0%
800x391 0.0%
800x495 0.0%
800x573 0.0%
800x578 0.0%
91x91 0.0%
922x691 0.0%
933x700 0.0%
960x540 0.0%
990x694 0.0%
1024x691 0.0%
1024x696 0.0%
1024x742 0.0%
1067x683 0.0%
1067x800 0.0%
1144x808 0.0%
1239x944 0.0%
1259x936 0.0%
1272x660 0.0%
1280x949 0.0%
1280x977 0.0%
1402x877 0.0%
1410x793 0.0%
1477x923 0.0%
1486x929 0.0%
1608x1005 0.0%
1655x962 0.0%
1655x966 0.0%
1655x972 0.0%
1707x1067 0.0%
1755x1097 0.0%
1772x997 0.0%
2021x1137 0.0%
234x320 0.0%
240x273 0.0%
2775x1560 0.0%
320x473 0.0%
320x508 0.0%
351x623 0.0%
568x320 0.0%
640x480 0.0%
800x1065 0.0%
800x1090 0.0%
800x1205 0.0%
800x299 0.0%
800x415 0.0%
800x718 0.0%
915x643 0.0%
1024x712 0.0%
1053x790 0.0%
1075x604 0.0%
1084x813 0.0%
1105x622 0.0%
1132x791 0.0%
1137x864 0.0%
1148x718 0.0%
1152x870 0.0%
1198x674 0.0%
1200x1600 0.0%
1200x676 0.0%
1204x678 0.0%
1214x910 0.0%
122x125 0.0%
1250x781 0.0%
1253x705 0.0%
1259x726 0.0%
1259x946 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1265x729 0.0%
1265x951 0.0%
1280x664 0.0%
1280x854 0.0%
1344x696 0.0%
1393x958 0.0%
1400x970 0.0%
1432x808 0.0%
1475x829 0.0%
1490x838 0.0%
1527x955 0.0%
1592x1135 0.0%
1656x960 0.0%
1676x1047 0.0%
1728x1080 0.0%
1851x1018 0.0%
1867x1167 0.0%
1896x1067 0.0%
216x340 0.0%
218x340 0.0%
228x245 0.0%
240x243 0.0%
240x261 0.0%
240x400 0.0%
2458x983 0.0%
2497x1404 0.0%
2720x768 0.0%
282x349 0.0%
282x387 0.0%
480x360 0.0%
480x764 0.0%
487x866 0.0%
5760x1080 0.0%
598x384 0.0%
719x404 0.0%
720x1134 0.0%
768x1184 0.0%
800x1063 0.0%
800x1121 0.0%
800x1123 0.0%
800x155 0.0%
800x297 0.0%
800x355 0.0%
853x533 0.0%
980x1379 0.0%
980x1450 0.0%
980x1559 0.0%
980x379 0.0%
980x589 0.0%
983x576 0.0%
Ukjent2 0.0%

Dagsbesøk Tirsdag 19. november 2019:
00:00-01:00 2
01:00-02:00 1
02:00-03:00 3
03:00-04:00 1
04:00-05:00 2
05:00-06:00 1
06:00-07:00 1
07:00-08:00 1
08:00-09:00 3
09:00-10:00 3
10:00-11:00 4
11:00-12:00 1
12:00-13:00 4
13:00-14:00 4
14:00-15:00 3
15:00-16:00 2
16:00-17:00
17:00-18:00 1
18:00-19:00 2
19:00-20:00 2
20:00-21:00 1
21:00-22:00 4
22:00-23:00 2
23:00-24:00 2
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 1273
01:00-02:00 873
02:00-03:00 748
03:00-04:00 616
04:00-05:00 573
05:00-06:00 619
06:00-07:00 857
07:00-08:00 1040
08:00-09:00 1514
09:00-10:00 2029
10:00-11:00 2114
11:00-12:00 1892
12:00-13:00 1738
13:00-14:00 1623
14:00-15:00 1769
15:00-16:00 1836
16:00-17:00 1921
17:00-18:00 2144
18:00-19:00 2209
19:00-20:00 1965
20:00-21:00 2295
21:00-22:00 2666
22:00-23:00 2500
23:00-24:00 5594

Besøkende pr måned:
August 2020395
Juli 2020857
Juni 20201222
Mai 20201382
April 20201109
Mars 20201424
Februar 20201374
Januar 20201647
Desember 20191742
November 20191776
Oktober 20191590
September 20191597
August 20191592
Juli 20191579
Juni 20191819
Mai 20192236
April 20191941
Mars 20192287
Februar 20192005
Januar 20192367
Desember 20182291
November 20182287
Oktober 20182135
September 20181
Februar 201855
Januar 20182263
Desember 20173323
November 20173765
Oktober 20174235
September 20173331
August 20173407
Juli 20173317
Juni 20173442
Mai 20173978
April 20173537
Mars 20174030
Februar 20173221
Januar 20173907
Desember 20163878
November 20164034
Oktober 20163978
September 20163629
August 20164140
Juli 20163954
Juni 20164752
Mai 20165855
April 20165351
Mars 20165187
Februar 20165311
Januar 20165676
Desember 20156626
November 20156307
Oktober 20156546
September 20156590
August 20155992
Juli 20155964
Juni 201511248
Mai 20159803
April 20159685
Mars 201510909
Februar 20158673
Januar 20159712
Desember 201411841
November 20149737
Oktober 20149845
September 201410446
August 201410525
Juli 201411176
Juni 201415752
Mai 201416438
April 20149758
Mars 20149315
Februar 20147999
Januar 20149503
Desember 201310369
November 20138338
Oktober 20138598
September 20138499
August 20138750
Juli 20137385
Juni 20139436
Mai 201311408
April 201310760
Mars 201310391
Februar 20139401
Januar 201310444
Desember 201211140
November 201210554
Oktober 201211031
September 201210705
August 20129864
Juli 20129371
Juni 201210192
Mai 20129707
April 20129166
Mars 20129825
Februar 20128688
Januar 20129776
Desember 20119509
November 20118539
Oktober 20118902
September 20118178
August 20116499
Juli 20116736
Juni 20116851
Mai 20117634
April 20117660
Mars 20119253
Februar 20116828
Januar 20117238
Desember 20107707
November 20106274
Oktober 20105669
September 20105796
August 20105844
Juli 20104978
Juni 20105929
Mai 20106945
April 20106240
Mars 20106272
Februar 20106728
Januar 20106667
Desember 20097360
November 20096318
Oktober 20095944
September 20095439
August 20094534
Juli 20093887
Juni 20094824
Mai 20094692
April 20093911
Mars 20094175
Februar 20093596
Januar 20093893
Desember 20082886
November 20081910
Oktober 20081310
September 20081283
August 20081240
Juli 20081031
Juni 20081314
Mai 20081653
April 20081356
Mars 20081618
Februar 20081573
Januar 20081133
Desember 20071186
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Fredag 1. mai 2015:
3. Onsdag 1. mai 2013:
4. Fredag 6. juni 2014:
5. Tirsdag 1. mai 2012:
6. Søndag 30. november 2014:
7. Søndag 27. februar 2011:
8. Mandag 26. mai 2014:
9. Fredag 30. mai 2014:
10. Tirsdag 27. mai 2014:
11. Søndag 14. desember 2014:
12. Torsdag 17. juli 2014:
13. Søndag 1. juni 2014:
14. Onsdag 18. juni 2014:
15. Tirsdag 3. mars 2015:

Dagsbesøk:

Antall:
Mandag 10. august 2020
1
S?ndag 9. august 2020
L?rdag 8. august 2020
Fredag 7. august 2020
Torsdag 6. august 2020
Onsdag 5. august 2020
Tirsdag 4. august 2020
Mandag 3. august 2020
S?ndag 2. august 2020
L?rdag 1. august 2020
Fredag 31. juli 2020
Torsdag 30. juli 2020
Onsdag 29. juli 2020
Tirsdag 28. juli 2020
Mandag 27. juli 2020
S?ndag 26. juli 2020
L?rdag 25. juli 2020
Fredag 24. juli 2020
8
Mandag 20. juli 2020
1
Søndag 19. juli 2020
Lørdag 18. juli 2020
Fredag 17. juli 2020
Torsdag 16. juli 2020
Onsdag 15. juli 2020
Tirsdag 14. juli 2020
Mandag 13. juli 2020
1
Mandag 6. juli 2020
Søndag 5. juli 2020
Lørdag 4. juli 2020
6
Fredag 3. juli 2020
Torsdag 2. juli 2020
Onsdag 1. juli 2020
Tirsdag 30. juni 2020
Mandag 29. juni 2020
Søndag 28. juni 2020
Lørdag 27. juni 2020
Fredag 26. juni 2020
Torsdag 25. juni 2020
Onsdag 24. juni 2020
Tirsdag 23. juni 2020
Mandag 22. juni 2020
Søndag 21. juni 2020
Lørdag 20. juni 2020
Fredag 19. juni 2020
Torsdag 18. juni 2020
Onsdag 17. juni 2020
Tirsdag 16. juni 2020
Mandag 15. juni 2020
Søndag 14. juni 2020
Lørdag 13. juni 2020
Fredag 12. juni 2020
Torsdag 11. juni 2020
Onsdag 10. juni 2020
Tirsdag 9. juni 2020
Mandag 8. juni 2020
Søndag 7. juni 2020
Lørdag 6. juni 2020
Fredag 5. juni 2020
Torsdag 4. juni 2020
Onsdag 3. juni 2020
Tirsdag 2. juni 2020
Mandag 1. juni 2020
Søndag 31. mai 2020
Lørdag 30. mai 2020
Fredag 29. mai 2020
Torsdag 28. mai 2020
Onsdag 27. mai 2020
Tirsdag 26. mai 2020
Mandag 25. mai 2020
Søndag 24. mai 2020
Lørdag 23. mai 2020
Fredag 22. mai 2020
Torsdag 21. mai 2020
Onsdag 20. mai 2020
Tirsdag 19. mai 2020
Mandag 18. mai 2020
Søndag 17. mai 2020
Lørdag 16. mai 2020
Fredag 15. mai 2020
Torsdag 14. mai 2020
Onsdag 13. mai 2020
Tirsdag 12. mai 2020
Mandag 11. mai 2020
Søndag 10. mai 2020
Lørdag 9. mai 2020
Fredag 8. mai 2020
Torsdag 7. mai 2020
Onsdag 6. mai 2020
Tirsdag 5. mai 2020
Mandag 4. mai 2020
Søndag 3. mai 2020
Lørdag 2. mai 2020
Fredag 1. mai 2020
Torsdag 30. april 2020
Onsdag 29. april 2020
Tirsdag 28. april 2020
Mandag 27. april 2020
Søndag 26. april 2020
Lørdag 25. april 2020
Fredag 24. april 2020


Velledalen -der folk trivst er alt muleg © 2020